SLUŽBY
Zabýváme se službami v oblasti bezpečnosti, ochrany osob a majetku a technické ostrahy. Naše služby poskytujeme při zajišťování eventů, koncertů, přehlídek a sportovních událostí.

Fyzická ostraha

Disponujeme vyškolenou ostrahou s cílem ochrany života, zdraví a majetku. Bezpečnostní služby poskytujeme v rámci obchodních center, logistických a průmyslových areálů, administrativních budov a hotelů. Jsme schopni zajistit detektivní činnost, monitoring zájmových osob a objektů, zajištění důkazních materiálů, případně právní poradenství.

Recepční služby

Poskytujeme denní i noční recepční služby v administrativních budovách a na vrátnicích. Zajistíme obsluhu recepce se znalostí cizích jazyků dle požadavků klienta. V rámci služby poskytujeme informační servis pro nájemce, přijímáme a vyřizujeme hovory, vydáváme klíče, obstaráváme příchozí a odchozí poštu a další specifické služby.

Event security

Máme zkušenosti s pořádáním a zajištěním bezpečnosti na VIP akcích, koncertech, veletrzích, výstavách a jiných specifických akcích. V rámci služeb provádíme kontrolu ovprávn+ěnosti vstupu, dohled nad dodržením pořádku na akci, střežení backstage, navádění automobilů na parkovištích a venkovní ostrahu.

Osobní ochrana

Zajišťujeme ochranu VIP osob, tedy ozbrojený i neozbrojený doprovod. VIP guarding je realizován v rozsahu potřeb chráněné osoby, stejně jako technické vybavení. Dokážeme i spojit služby řidiče a osobního ochránce.

Kontaktujte nás

TOLESUN s.r.o. IČO: 02941147, DIČ: CZ02941147 Spisová značka: C 225630 vedená u Městského soudu v Praze Firma je plátcem DPH.
Křivenická 411/12, Čimice, 181 00 Praha 8

+420 702 254 811

info@tolesun.cz